Jak zarezerwować miejsce parkingowe?

Możesz dokonać rezerwacji dzwoniąc pod numer 733 205 005, wysyłając e-mail na adres parkingradomlotnisko@gmail.com lub wypełniając formularz rezerwacji na naszej stronie internetowej.

Czy konieczna jest rezerwacja miejsca na parkingu?

Nie jest to wymagane, jednakże bez wcześniejszej rezerwacji istnieje ryzyko braku wolnych miejsc parkingowych. Najlepiej zarezerwować miejsce kilka tygodni przed planowanym wylotem. W przypadku nagłej potrzeby, można skontaktować się z nami telefonicznie, a postaramy się znaleźć wolne miejsce nawet na następny dzień. Należy jednak pamiętać, że w szczycie sezonu (takim jak okres wakacyjny lub długi weekend) może to być trudne.

Czy parking jest czynny również w nocy?

Tak, parking jest czynny 24 godziny na dobę. Przez cały czas na terenie parkingu znajduje się personel gotowy do udzielenia pomocy.

Jak dokonać zapłaty za parking

Opłaty za parking regulujemy w momencie przyjazdu gotówką, kartą płatniczą lub przy pomocy BLIK.

Jak odbywa się transport na lotnisko?

Transport na lotnisko odbywa się bezpośrednio z parkingu i jest dostępny dla klientów przez całą dobę. Prosimy o przybycie na parking 15 minut przed przewidywanym czasem przyjazdu na lotnisko. Po zarejestrowaniu pojazdu, samochód transferowy jest gotowy do odjazdu. Przejazd na lotnisko z parkingu trwa około 1 minutę.

Co oznacza godzina przyjazdu?

Godzina przyjazdu na parking to planowany czas, w którym zamierzasz wjechać swoim pojazdem na nasz parking.

Co oznacza godzina wyjazdu?

Godzina wyjazdu z parkingu to orientacyjny czas, w którym planujesz odebrać swoje auto po powrocie z lotniska. Zalecamy dodanie do czasu przylotu co najmniej 15 minut na odebranie bagażu i wyjście z terminala.

Jak dokonać zmiany w rezerwacji parkingu

W przypadku potrzeby zmian w rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio z parkingiem pod numerem 733 205 005 lub wysyłając e-mail na adres parkingradomlotnisko@gmail.com. Numer kontaktowy znajduje się w potwierdzeniu rezerwacji, które zostało wysłane na podany adres e-mail i numer telefonu. Szczegóły można uzyskać bezpośrednio od obsługi parkingu.

Przyjadę innym samochodem niż podanym w rezerwacji. Czy wjadę na parking?

Jeśli przyjedziesz innym samochodem niż podany w formularzu rezerwacyjnym, nie ma problemu – zostaniesz wpuszczony na parking. Numer rejestracyjny podawany w rezerwacji jest jedynie ułatwieniem dla pracowników parkingu, a nie warunkiem koniecznym. Jeśli jednak chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji i podać numer rejestracyjny innego samochodu, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Wysłaliśmy Ci już potwierdzenie rezerwacji wraz z naszym numerem telefonu i adresem e-mail.

Jak dowiedzieć się, czy moja rezerwacja została przyjęta?

Po złożeniu rezerwacji otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem, zawierającym szczegóły rezerwacji oraz voucher. Voucher możesz wydrukować lub pokazać wersję elektroniczną pracownikom parkingu przy przyjeździe.

Mam już zarezerwowane miejsce parkingowe, ale chciałbym przedłużyć okres postoju. Czy jest to możliwe?

Tak, zdecydowanie. Możesz skontaktować się bezpośrednio z parkinem, by dokonać przedłużenia okresu postoju. W większości przypadków przedłużenie jest możliwe, ale wymaga wcześniejszej rezerwacji. Numer kontaktowy do parkingu znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji, które przesłaliśmy na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu.

Muszę być o 10:00 na lotnisku. Ile wcześniej mam przyjechać na parking?

Zwykle zalecamy przyjazd na parking 30 minut przed planowanym czasem odlotu. W godzinach szczytu lub w przypadku różnych okoliczności przyjazd wcześniej może być konieczny.

Jeśli przyjadę na parking po 23:59, na ile dni powinienem dokonać rezerwacji?

Podczas składania rezerwacji istotne jest podanie dokładnej daty i godziny przyjazdu oraz wyjazdu, a liczba dni użytkowania parkingu zależy od tych informacji. Oznacza to, że jeśli przyjeżdżasz na parking 8 sierpnia po godzinie 23:59 i odjeżdżasz 12 sierpnia o godzinie 9:00, to rezerwacja powinna być dokonana na 4 dni. Doba liczona jest od 00:00 do 23:59. Jeśli nie jesteś pewien, na ile dni powinieneś zarezerwować miejsce parkingowe, skontaktuj się z obsługą parkingu, która pomoże Ci wybrać odpowiednią opcję.

Ponad 100 miejsc parkingowych przy lotnisku Warszawa - Radom

Szukasz najlepszego parkingu w pobliżu lotniska w Radomiu? Zostaw swoje auto w bezpiecznym i strzeżonym miejscu. Zapewniamy bezpłatny transfer parking-lotnisko-parking nowoczesnymi, klimatyzowanymi busami. Nasze ceny zaczynają się już od 15 zł za dobę!

Parking przy lotnisku w Radomiu
Port Lotniczy Warszawa – Radom
26-600 Radom, Aleja Wojska Polskiego 70

733 205 005
kontakt i rezerwacja